PAWILON PROMOCJI DREWNA - DREMA 2017

Wzorem ostatnich lat także i w tym roku Izba wraz z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi zaprasza do uczestnictwa w Targach Maszyn i Urządzeń do Obróbki Drewna DREMA w dniach 12 do 15 września 2017 roku, w ramach Pawilonu Promocji Drewna. W tym roku przewidujemy do wynajęcia rekordową powierzchnię blisko trzech tysięcy metrów. Do naszej dyspozycji będzie hala nr 3.


apraszamy do współpracy wszystkich poszukujących nowych odbiorców ale i także dostawców. Oferujemy zarówno stoiska w zabudowie szeregowej w ramach powierzchni wspólnej jak i możliwość indywidualnej zabudowy.

W Pawilonie Promocji Drewna chcemy zaprezentować jak najszerzej ofertę Waszych firm.

Gwarantujemy Państwu szeroką promocję Pawilonu Promocji Drewna w mediach branżowych, na stronach internetowych targów poznańskich, na naszym portalu a także w kampanii informacyjnej jaką przeprowadzają MTP. Firmy uczestniczące w wystawie mogą liczyć na umieszczenie swojego logo, nazwy firmy w materiałach promocyjnych.

Dodatkowo każdy z Wystawców będzie miał możliwość bezpłatnego uczestnictwa w spotkaniach B2B podczas konferencji KOOPDREW.

Tylko za naszym pośrednictwem otrzymacie Państwo znakomite warunki i możliwości prezentacji swojej firmy na forum krajowym i międzynarodowym. Naszym celem jest jak najszersza promocja polskiego przemysłu drzewnego.

Istnieje również możliwość wynajęcia powierzchni w dowolnym pawilonie tematycznym. I w tym przypadku Izba może zaoferować bardzo dobre warunki cenowe, tylko dla firm zrzeszonych w Izbie. Zapraszamy do współpracy firmy maszynowe, producentów narzędzi, chemii itp. Nasza oferta obejmuje także powierzchnię na placu przed pawilonem 3, czyli tam gdzie wystawiają się producenci min traków.

Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 31 sierpnia 2017 roku tel. 530 003 794 mail biuro@przemysldrzewny.pl

źródło: http://www.e-handeldrewnem.pl« powrót do Aktualności 8 czerwca 2017
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013