MYŚL GLOBALNIE, DZIAŁAJ LOKALNIE NA TARGACH DREMASILESIA!


Już w dniach 12-14 maja 2017 r, na terenie Expo Silesia w Sosnowcu, odbędzie się jedenasta edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia.

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASIELSIA to kompleksowa oferta kierowana do 10 000 małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej z regionu południowej Polski, dająca możliwość zapoznania się z szeroką gamą innowacyjnych rozwiązań, co zdecydowanie wpłynie na zwiększenie konkurencyjności danej  firmy na rynku. Uczestnictwo w nich to także świetna perspektywa nawiązywania nowych kontaktów oraz budowania długoterminowych relacji z liderami sektora drzewno-meblarskiego.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-14 maja 2017 w Expo Silesia w Sosnowcu. Poprzednia edycja została bardzo pozytywnie oceniona, zarówno przez wystawców, jak 
i zwiedzających (ponad 1400 profesjonalistów), a nowe miejsce ekspozycji zyskało przychylność wszystkich tam obecnych. Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne, o wysokim standardzie pawilonów i bogatej infrastrukturze, które pozwoli zaprezentować ofertę ekspozycyjną firmy na najwyższym poziomie. 
Targi DREMASILESIA to wyjątkowe przedsięwzięcie, przyciągające na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę 
i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu. W jednym miejscu i czasie skumulowane zostają najważniejsze firmy dla polskiej branży obróbki drewna. Obecność na targach, a co za tym idzie - łatwiejszy dostęp do kompleksowej oferty technologicznej i nowości rynkowych sprawiają, że zdobycie informacji, porównanie oferty, a także wybór kontrahenta stanie się jeszcze bardziej przystępny.
Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA są regionalnym odpowiednikiem i uzupełnieniem największego wydarzenia dla przedstawicieli branży drzewnej i meblarskiej w Polsce - Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA, stwarzają możliwość zaprezentowania oferty rynkowej firmy dopasowanej do lokalnych potrzeb, stanowią doskonałe narzędzie do rozszerzenia działań marketingowych i dotarcia do nowych klientów.
WYSTAWCO! JEŻELI ZGŁOSISZ SWÓJ UDZIAŁ W TARGACH DREMASILESIA 2017 ORAZ DREMA 2017, OTRZYMASZ PO 5% ZNIŻKI NA ZAKUP POWIERZCHNI EKSPOZYCYJNEJ W OBU WYDARZENIACH!
Zapraszamy już 12-14 maja 2017 / DREMASILESIA/ Expo Silesia Sosnowiec.

źródło:
dremasilesia.pl ; paleciarz.pl


« powrót do Aktualności 10 kwietnia 2017
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013