SEMA - SEMINARIUM Z ZAKRESU PROJEKTOWANIA DACHÓW DREWNIANYCH

Firma Sema Polska informuje, iż w dniach 12-13 grudnia 2016 r. zaplanowała seminarium z  cyklu SEMA Day’s.  Z tej okazji pragnie zaprosić Państwa do udziału i zapoznania się z możliwościami programu do projektowania konstrukcji drewnianych SEMA oraz wykorzystania go w praktyce.
Seminarium odbędzie się w siedzibie firmy w Warszawie, przy ul. Ludwika Krzywickiego 34 A (klatka „B”, piętro III) Mapa: https://goo.gl/maps/RBUVeoVnFwv . Spotkanie podzielone jest na dwa jednodniowe panele. Tematem pierwszego (12 grudnia) będzie projektowanie konstrukcji drewnianych oraz pokryć dachowych, drugiego (13 grudnia) projektowanie konstrukcji schodów. Podczas seminarium przedstawimy również nowości, jakie wprowadziła SEMA w wersji 17.1 (premiera w listopadzie).

Gościem specjalnym pierwszego dnia będzie przedstawiciel firm Hans Hundegger AG, producenta maszyn CNC do obróbki drewna. Będzie można zapoznać się z bieżącą ofertą producenta oraz porozmawiać o praktycznym zastosowaniu jego produktów w zakładach wytwarzających konstrukcje drewniane. Ponadto będziem obecny specjalista od funduszy pomocowych Unii Europejskiej, który przedstawi możliwości ich wykorzystania. Szczegółowy plan spotkania będzie rozesłany po otrzymaniu deklaracji Państwa obecności.

Uczestnikom seminarium zapewniamy

- możliwość zapoznania się z programem SEMA - kompletnym narzędziem BIM do projektowania i wspomagania produkcji konstrukcji drewnianych, ich elementów, schodów oraz pokryć
- możliwość zapoznania się z aktualną ofertą maszyn CNC do cyfrowej obróbki drewna
- możliwość zapoznania się z programem pomocowych funduszy Unii Europejskiej
- fachowe doradztwo i miłą atmosferę
- możliwość skorzystania ze specjalnej oferty SEMA

Aby wziąć udział w seminarium należy

- wysłać zgłoszenie do dnia 06.12.2016 r. na adres: biuro@abcad.pl z podaniem dnia przyjazdu lub zgłosić akces telefonicznie dzwoniąc na numer: +48 22 370 22 99 lub +48 533 544 739
- w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko uczestnika(ów), nazwę firmy, telefon kontaktowy i adres mailowy
- w zgłoszeniu można przesłać ewentualne pytania dotyczące seminarium

Potwierdzenia udziału wraz z planem seminarium będziemy wysyłać do dnia 08.12.2016 r

« powrót do Aktualności 6 grudnia 2016
Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013